30.01.2016

Recenzja "Playlist For The Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz", Michelle Falkoff

Czy kiedykolwiek zastanowiliście się nad tym jak wpłynęłaby na Was śmierć waszego najlepszego przyjaciela? Czy myśleliście nad tym, jakie emocje by wami targały, gdybyście to właśnie Wy odkryli jego śmierć?
Cóż, sądzę iż nie. A taką sytuację przeżył bohater książki, którą dziś zrecenzuję - "Playlist for the Dead. Posłuchaj, a zrozumiesz".

24.01.2016

Recenzja "Endgame. Klucz Niebios", James Frey oraz Nils Johnson-Shelton

Kontynuacja wychwalanej przeze mnie pod niebiosa książki "Endgame. Wezwanie". Jak wypadł "Klucz Niebios"? Czy spełnił on moje oczekiwania?
Już na samym początku chcę podkreślić, iż jest to druga część powieści, jednak starałam się unikać spoilerów.

20.01.2016

SHADOWHUNTERS ODCINEK 1&2, WRAŻENIA

Kilka dni temu swoją premierę obchodził serial na podstawie Darów Anioła - "Shadowhunters". Seria DA jest jedną z moich ulubionych i oczywistym jest, iż musiałam obejrzeć przynajmniej jeden z odcinków. Czy spodobał mi się? Jaka jest moja opinia o nim? Tego dowiecie się poniżej.


14.01.2016

Najciekawsze premiery książkowe 2016 roku

W dzisiejszym poście przedstawię wam kilka książek, które swoją premierę obchodzą w 2016 roku. Będą to moim zdaniem najciekawsze z pozycji, które zdecydowanie trzeba zakupić i przeczytać! Zdaję sobie sprawę, jak tego rodzaju posty są pomocne, kiedy nie mamy czasu szukać na stronach wydawnictw czegoś, co być może nas zainteresuje. Mam nadzieję, iż poniżej znajdziecie coś ciekawego dla siebie!

1. Tytuł: Nick i Norah. Playlista dla dwojga
Autorzy: David Levithan i Rachel Cohn
Premiera: 03.02.2016
Wydawnictwo: Bukowy Las
Bardzo dawno chciałam ją przeczytać w wersji anglojęzycznej, lecz nie miałam pojęcia, że zostanie wydana w Polsce! Uwielbiam Davida Levithana, a książka autorstwa jego i Rachel Cohn pt.: "Księga wyzwań Dasha i Lily" spodobała mi się na tyle, aby sięgnąć po kolejną lekturę powstałą w ich współpracy.


„Wiem, że to dziwne pytanie, ale czy miałabyś coś przeciwko udawaniu mojej dziewczyny przez następne pięć minut?".
Nick jest bywalcem nowojorskiej sceny rockowej – muzyką próbuje uleczyć złamane serce. Norah także przeżyła zawód miłosny. Pozornie tych dwoje nie łączy nic poza gustem muzycznym, jednak ich przypadkowe spotkanie kończy się szaloną pierwszą randką, która ma szansę zmienić życie obojga...


09.01.2016

Liebster blog award #3

Jakiś czas temu (dobrze, dobrze - ponad miesiąc temu) zostałam nominowana do Liebster Blog Award. Za nominację bardzo dziękuję do ostatniej strony, uwielbiam odpowiadać na wszelkiego rodzaju pytania. 

01.01.2016

Happy New Year!

Szczęśliwego Nowego Roku!
Happy New Year!
Życzę wam wszystkiego co najlepsze w Nowym 2016 Roku. Oby przyniósł więcej radości niż 2015 oraz abyście przeczytali jeszcze więcej książek!
Poniżej przedstawiam wam kilka zdjęć mojego autorstwa. Liczę na to, że się Wam spodobają. Mam obsesję na punkcie wykonywania zdjęć sztucznym ogniom, są jednym słowem hipnotyzujące (niczym Joanna Krupa).
Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to przybliżcie te zdjęcia i przyjrzyjcie się każdej iskierce z osobna. Wtedy zrozumiecie ilość fotografii w tym poście...