30.03.2016

Najciekawsze premiery książkowe - kwiecień/maj

W dzisiejszym poście przedstawię jedne z ciekawszych pozycji, które swoją premierę obchodzą w kwietniu oraz maju. Ja już nie mogę się doczekać chwili, w której je zakupię! 
Nie przedłużając - tak prezentują się wybrane premiery książkowe następnych dwóch miesięcy:


26.03.2016

Recenzja "Chłopak, który stracił głowę", John Corey Whaley [PRZEDPREMIEROWO]

"Mówi się, że kiedy ktoś umiera, wraz z nim umiera jakaś cząstka nas wszystkich. I pewnie dlatego to musi boleć. Przez całe życie tracimy różne części siebie, aż w końcu nie mamy już nic do stracenia."

24.03.2016

NIEPOPULARNE OPINIE O POPULARNYCH KSIĄŻKACH

Zazwyczaj nie dodaję zbyt wielu tagów, jednak z racji tego, iż nie chcę, aby na blogu pojawiały się same recenzje, postanowiłam zrobić "Unpopular Opinions Book Tag", czyli niepopularne opinie o popularnych książkach. Mam nadzieję, że post Wam się spodoba!

16.03.2016

Recenzja "Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender", Laslye Walton

Ostatnio w książkowej blogosferze było pełno opinii na temat tej powieści. Musiał przyjść czas i na mnie, z pewnością nie ominęłabym możliwości przeczytania tak zachwalanej przez recenzentów pozycji.
Czy "Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender" są rzeczywiście takie cudowne, jak wszyscy uważają?


08.03.2016

Recenzja "Szklany miecz", Victoria Aveyard

Historia o dziewczynie od błyskawic powraca! Czy kontynuacja jest lepsza od swojej poprzedniczki? Czy warto sięgnąć po "Czerwoną królową", a następnie "Szklany miecz"? Tego dowiecie się w dzisiejszej recenzji.


02.03.2016

Książki za grosze, czyli tanie książki warte uwagi #1

Dzisiaj wpadłam na pomysł, aby przedstawić Wam kilka książek w naprawdę okazyjnych cenach. Ostatnio znajduję wiele księgarni internetowych, oferujących "książki za grosze". Niektóre pozycje przedstawione w poście nie będą kosztowały nawet 10 złotych. Mam nadzieję, że coś z podanych tytułów przypadnie Wam do gustu!