30.04.2016

Recenzja "Me Before You"/"Zanim się pojawiłeś", Jojo Moyes

Po obejrzeniu traileru do filmu na podstawie książki, chciałam niezwłocznie po nią sięgnąć. Zwiastun tak bardzo mnie zachęcił, że bez zastanowienia zakupiłam tę pozycję w oryginale. Czy się zawiodłam? Czy książka spełniła moje oczekiwania? Tego dowiecie się w dzisiejszej recenzji.

23.04.2016

WIELKI KONKURS Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI (książki, zakładki epikbox, wejściówki na Warszawskie Targi Książki i inne)

Dziś Światowy Dzień Książki! Święto uwielbiane przez nas - książkoholików. Tego dnia zawsze znajdziemy ciekawe promocje w księgarniach, wiele świetnych konkursów... Tak, konkursów! Dziś i ja przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania będą niesamowite nagrody. 
Nie przedłużając - zapraszam!

17.04.2016

Jak czytać książki w języku angielskim?

Ostatnio coraz częściej sięgam po książki w języku angielskim. Jest to dla mnie fantastyczna forma nauki tego języka i świetna zabawa. Nie sprawia mi to trudności, jednak duże znaczenie ma dobranie ksiażek do naszych umiejętności. Wiem, że wiele z Was próbuje się zabrać za powieści anglojęzyczne, ale najzwyczajniej w świecie nie wie jak rozpocząć tę przygodę. W dzisiejszym poście postaram się Wam to ułatwić!

11.04.2016

Zbiór zdjęć, których nie dodałam na instagrama, bo... bo nie #1

A może jeszcze kiedyś je dodam, kto wie.
Dziś przygotowałam post, w którym znajdziecie kilkadziesiąt zdjęć, oczywiście mojego autorstwa. Trochę Was oszukałam, ponieważ okazało się że kilka z nich już umieściłam na instagramie, jednak mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Nie przedłużając - życzę miłego oglądania i mam nadzieję, iż zdjęcia Wam się spodobają!

04.04.2016

Wrap up marzec, tbr kwiecień + film na youtube

W poprzednim miesiącu odpuściłam sobie posta z wrap up'em z lutego i tbr na marzec, gdyż uznałam to za zbędne. Przeczytałam niezbyt wiele książek, nie byłam z tego wyniku zadowolona, więc podsumowanie nie ukazało się na blogu. 
Dziś jednak jako bonus przygotowałam dla Was filmik  Trwa on nieco ponad minutę i mam nadzieję, że Wam się spodoba!